Linka 143 [INFO] [DOWNLOAD]


Ve výsledném stavu půjde o mapu pražské městské linky 143 z Dejvické na Stadion Strahov o celkové délce 3,9 km se 7 zastávkami. 

  Linka necelé dva kilometry v úseku Dejvická - Patočkova/Myslbekova kopíruje trasu 180, poté uhýbá a pokračuje po své ose přes Pohořelec, kolem hradeb až k Velkému strahovskému stadionu, který je údajně svojí rozlohou největší na světě. 
  Nelze však opomenout fakt, že linka je z větší míry využívána studenty z vysokoškolských kolejí na Strahově, kteří ji tak využívají jako přímé spojení s ČVUT v Dejvicích. 


  Mapa bude zasazena do období 2013 - 2014, ovšem s lehce fiktivním provozem autobusů. Na lince se totiž DPP dost vyřádil, tudíž pro větší pestrost počítám s tím, že ve všední dny budou nasazovány kloubové autobusy, zatímco o víkendech bude linka obsluhována jen krátkými vozy.  


  Bližší informace o této lince, ale z reálného světa, najdete pod tímto odkazem.

  Stahovat můžete zde:
  ShareMods - DOWNLOAD

  Komentáře

  1. Můžu se zeptat jestli už je přesný datum vydání?

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Je mi líto, ale práce na projektu byly dočasně pozastaveny. Čili přesné datum je ve hvězdách.

    Vymazat
  2. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je mapa už v posledním Stádiu výroby :D už se totiž nemůžu dočkat, vy jste totiž hotový mistr!

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Zdravím, děkuji. A ano, mapa linky 143 je ve finálním stádiu. Takže nemusíte mít obavy, že by vyšel nějaký polotovar. ;-)

    Vymazat
  3. V kolik bude dnes mapa vydaná?

   OdpovědětVymazat
  4. V kolik bude dnes mapa vydaná?

   OdpovědětVymazat
  5. Já se taky strašně těším a chci už jezdit teď. :(

   OdpovědětVymazat
  6. Panebože uklidněte se a radši si pusťte nějaký film. Autor kvůli vám nebude sedět 24/7 u PC a štvát se s mapou. I kdyby to dnes nevyšlo, tak jde o houby...

   OdpovědětVymazat
  7. Musím Vám blahopřát a také poděkovat, mapa je fantastická, nedokážu ani vypsat plno dalších přívlastků které obsahuje, je v ní vidět úžasné úsilí a hodiny práce, které jste musely vynaložit pro její dokončení. Velice Vás obdivuji, že jste si vybrali zrovna Dejvickou, jednu z nejhorších dopravně-složitých křižovatek v Praze s tramvajemi a okolí. A ten Strahov...no wow, prostě nostalgická pecka. Fandím Vám a i všem ostatním co se na mapě podílely. Je to prostě dopravní porno :-)

   OdpovědětVymazat
  8. Ahoj, mám takový problém. Stáhnul jsem si tuhle mapku a je super jen mě mrzí že AI busy se zastavují na místech kde to není úplně vhodný: SS první vjezd do Blanky, SS před zastávkou Prašný most, SS za křižovatkou u Vozovny Střešovice, SS u křižovatky mezi Hládkovem a Malovankou/Dlabačovem (Vedle Myslbekové pro linku 23), SS křižovatka před zastávkou Malovanka, DEJ zastávka Malovanka, DEJ křižovatka za Hládkovem. A to je vše mrzí mě to protože musím vypnout kolize a projet vozidlem a na konečný se postaví za mě a čeká než odjedu a pak zmizí.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Ahoj, to co popisuješ, že by AI stálo a blokovalo dopravu "téměř" na každém rohu, se mi ani trochu nezdá. Tedy já jsem takový problém nezaznamenal.
    Jediné, kde u mě dochází ke štosování AI, jsou konečné, hlavně na Strahově. To by však chtělo předělat JŘ.

    Vymazat
   2. napsal jsem tam kde všude se mi to aspoň jednou stalo. Hrál jsem už nějakou chvilku myslíš že to bylo tím? jelikož jsem nastupoval kolem páté ráno a kolem deváté to začalo. Hrál jsem v herním čase o víkendu a nic mi to nedělalo. tak možná mapa není určená pro tak dlouhé hraní. (Nechci mapku nějak kritizovat moc se mi líbí)

    Vymazat
   3. Jeden z příkladů
    https://ctrlv.cz/ynQV

    Vymazat
   4. https://ctrlv.cz/wfNA

    https://ctrlv.cz/J9Sh

    Vymazat
  9. Ahoj můžu mít prosbu, mapu jsem si stáhnul ale v autobusech mi nejde navolit ani jeden směr na IBISU čím to může být vzadu číslo je ale vepředu směr a číslo není a nereaguje to vůbec jak směr Strahov, tak směr Dejvická, může mi někdo poradit?

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Ahoj, přiložené .HOFko bylo tvořeno primárně pro Karosy/Irisbusy. Na IBISu jsem to ani netestoval, protože proč. ;-)
    Na MYPOLu je to udělané takto:
    14301 -> Stadion Strahov
    14302 -> Pauza
    14303 -> Dejvická
    Pak si také zkontroluj, jestli máš všechny fonty.

    Vymazat
  10. Ahoj mám problém stáhl jsem si tenhle autobus https://uloz.to/file/GhEnniNTYrhp/irisbus-citybus-12m-18m-022-rar a tvojí mapu a nejde mě hlašení službu jsem zkoušel 1430100 i 1430101 a nešlo to. Děkuji za každou radu popřípadě odkaz na soubor kde stáhnu autobus Karosu nebo Irisbus která bude fungovat.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Zřejmě sis do složky a autobusem nenakopíroval soubory s hlášením. Vše je popsáno v ctimne.txt v archivu s mapou.

    Vymazat
  11. Ahoj Mám Dotaz jake autobusy jsou k teto mapě jako doporučene ?

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Ahoj, vyložené doporučení není. Po mapě si můžeš jezdit prakticky čím chceš. Ve skutečnosti ale na lince 143 jezdily Karosy B961(E) a Citybusy 18m, respektive 12m a B951(E) o víkendech a svátcích.

    Vymazat
  12. Ahoj, když kliknu na ten odkaz Sharemods tak se mi otevře stránka se spoustou reklam a download se mi nespustí.. nějaký řešení?

   OdpovědětVymazat
  13. Nejde mi žádny autobus a tojich mám alspon 30

   OdpovědětVymazat
  14. muzu si tuto hru stahnout a kdyby ano tak kde

   OdpovědětVymazat
  15. Dobrý den, chci radu. Já když tam zadám linku 143, tak se mi tam prakticky nezobrazí na přední horní desce. A ani to nemám v nabídce set line and terminus. Tak prosím o nějakou radu. Jinak předem děkuji :-).

   OdpovědětVymazat
  16. Dobrý den chci se zeptat. Jeden Youtuber psal že k mapě je i bus SOR NB 12 je to pravda nebo ne?
   protože pokud jo tak já ho tam nemám

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Zdravím, SOR NB 12 a NB 18 jsou přibaleny k mapě, ale pouze jako AI vozidla.

    Vymazat
  17. Ahoj jsem autor mapy Olomouc a nevým jak mapu dobře optimalizovat poradil by jste mi někdo?

   OdpovědětVymazat
  18. ahoj chcem sa spitat ako is mozem spavnut SOR NB 12/18 lebo su len ako AI

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Alebo mi viete poslať link na SOR NB 12/18???

    Vymazat

  Okomentovat